O firmie

Nasi Klienci       Referencje

Eko-Efekt Sp. z o.o. została utworzona w 1992 roku, przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, jako samodzielna firma konsultingowa, świadcząca usługi z zakresu doradztwa, w dziedzinie szeroko rozumianej ochrony środowiska. Przez kilka lat obok NFOŚiGW, jednym z głównych udziałówców Spółki był Bank Ochrony Środowiska S.A. W chwili obecnej kapitał Spółki reprezentowany jest przez prywatnych inwestorów.
Spółka zatrudnia wybitnych ekspertów oraz stale współpracuje z szeregiem uznanych specjalistów i firm zajmujących się ochroną środowiska. W ciągu ponad 20 lat działalności Spółka Eko-Efekt wykonała blisko 2000 projektów doradczych i opracowań.
Domeną działania Spółki jest obsługa przedsięwzięć proekologicznych o charakterze inwestycyjnym i innowacyjnym. Jest to obsługa wielostronna, dotycząca nie tylko aspektów środowiskowych, ale także technologicznych, techniczno - inżynieryjnych, finansowych, organizacyjnych, prawnych i innych.

 

  

Misją Eko-Efekt jest wspieranie swoim potencjałem, przedsięwzięć służących ochronie lub poprawie stanu środowiska.


Realizując misję firmy, pragniemy umożliwić naszym Klientom, skoncentrowanie się na działalności podstawowej, przy jednoczesnym kompleksowym rozwiązaniu, w ich imieniu, wyzwań związanych z szeroko rozumianą ochroną środowiska.

 

 

ZAPRASZAMY
O firmie
Zakres usług
Dokumenty
Publikacje
Kontakt
KONTAKT

Siedziba:

Eko-Efekt Sp. z o.o.
ul. Modzelewskiego 58A  lok. 89
02-679 Warszawa

tel.: (22) 853 11 93
fax: (22) 852 03 54

 

 


mail:  biuro@ekoefekt.pl
www.ekoefekt.pl

NIP: 521-008-46-84
KRS: 0000127662

 

  

Projekt: Imagen